Zbuduj swoją przyszłość zawodową z nami!

Jeśli otworzyłeś zakładkę Kariera na naszej stronie najprawdopodobniej oznacza, że szukasz pracy. Dobrze trafiłeś, bo zależy nam na Kandydatach, którzy chcą pracować właśnie w branży budownictwa prefabrykowanego drewnianego, którzy są zainteresowani pracą w stabilnej i odpowiadającej na potrzeby rynku firmie.

Nasz zespół

Jesteśmy grupą ludzi z pasją, których połączyło współdziałanie w realizacji planów i marzeń naszych klientów. Każdy z nas ma jasno określone zadania i wnosi swój wkład na różnych etapach realizacji inwestycji. Ważna jest dla nas różnorodność, dzięki niej wiele się od siebie uczymy. Poszukujemy w ludziach różnych osobowości i kompetencji, które będą mogli wykorzystać pracując w naszych działach sprzedażowych, projektowych, produkcyjnych czy realizacyjnych, a także w działach administracyjnych wspierających proces inwestycyjny. Doceniamy umiejętności i wiedzę doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach, ale dostrzegamy też potencjał osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową, otwartych na wiedzę i nowe doświadczenia w nowoczesnym, przyjaznym środowisku. Zapewniamy wszystkim nowym Pracownikom program wdrożenia przyspieszający adaptację w nowym miejscu pracy oraz grono współpracowników chętnych do dzielenia się wiedzą.

Nasze wartości
 • - Codziennie dążymy do tego, by naszym klientom ułatwiać decyzje i ograniczać ich wysiłek włożony w realizację inwestycji.
 • - Codziennie współpracujemy, spotykając się w biurze, w fabryce i na budowie.
 • - Codziennie podejmujemy wyzwania projektowe i wykonawcze.
 • - Codziennie dbamy o to, by zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym.
Proces rekrutacji w Grupie EKOINBUD

Zapewne interesuje Cię to jak wygląda w naszej firmie proces rekrutacji? Oto jego przebieg krok po kroku:

 1. Przesłanie aplikacji

  Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, wybierz interesujące Cię stanowisko i wyślij nam swoje CV. Uwaga: Możesz nawiązać z nami kontakt nawet, gdy nie ma otwartego procesu rekrutacji.

 2. Analiza przesłanych aplikacji

  Przeanalizujemy przesłane przez Ciebie zgłoszenie. Jeżeli Twoje kompetencje spełniają wymagania stanowiska, na które aplikujesz, zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu rekrutacji.

 3. Rozmowa telefoniczna

  Podczas rozmowy telefonicznej chcemy trochę lepiej Cię poznać. Możemy zadać Ci kilka pytań ogólnych dotyczących Twojego doświadczenia zawodowego oraz Twoich oczekiwań związanych ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Taka rozmowa może potrwać ok. 30 minut.

 4. Rozmowa rekrutacyjna

  Podczas tego etapu spotkasz się zdalnie lub osobiście z pracownikiem naszego działu HR, który zapyta Cię o Twoje doświadczenie i kompetencje zbieżne z zadaniami na stanowisku. Poprosi Cię o wzięcie udziału w symulacjach sytuacji zawodowych, byś mógł nam dać próbkę swoich umiejętności. Niektóre stanowiska wymagają też na tym etapie dodatkowego zadania merytorycznego. Ta rozmowa to także dobry czas, byś mógł/-a zadać pytania, które są dla Ciebie ważne. Podczas spotkania nasz pracownik HR poinformuje Cię, kiedy możesz spodziewać się informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji.

 5. Informacja zwrotna

  Na każdym etapie rekrutacji będziemy informować Cię o dalszych krokach, tak byś wiedział/-a jaki jest status Twojej kandydatury. Jeśli pozytywnie przeszedłeś etap badania kompetencji miękkich i merytorycznych otrzymasz informację o przejściu do ostatniego etapu rekrutacji, którym jest spotkanie z kierownikiem działu – Twoim bezpośrednim przełożonym.

 6. Spotkanie z kierownikiem działu

  Spotkanie to służy wzajemnemu poznaniu stron i doprecyzowaniu warunków zatrudnienia. Ta bezpośrednia rozmowa jest momentem decydującym o złożeniu oferty pracy naszemu Kandydatowi.

Zostań częścią naszego zespołu

Poszukujemy osób, które pragną rozwijać swoje talenty w firmie produkującej ekologiczne i energooszczędne budynki prefabrykowane. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

Michalina
Młodsza Księgowa

Fascynuje mnie kultura krajów azjatyckich, uwielbiam letnie przejażdżki rowerem i jazdę na rolkach.

Pracując jako młodsza księgowa zajmuję się ewidencjonowaniem transakcji gospodarczych, sporządzaniem deklaracji podatkowych, wystawianiem dokumentów sprzedaży czy wykonywaniem płatności. Kontroluję zapisy dokonywane w księgach rachunkowych oraz stan rozrachunków z kontrahentami, sporządzam sprawozdania i raporty finansowe na potrzeby zewnętrzne i wewnętrzne firmy.

W mojej pracy cenię sobie możliwość rozwoju, zespół wykwalifikowanych współpracowników oraz przyjazną atmosferę panującą w firmie.

Dołącz do mojego obszaru działania w firmie Ekoinbud jeśli:

 • Znasz

  - zasady prowadzenia rachunkowości, przepisy podatkowe

 • Umiesz

  – zwracać uwagę na szczegóły, szybko przetwarzać informacje, dobrze organizować swój czas pracy i wyznaczać priorytety

 • Lubisz

  – wyzwania, rozwijać swoją wiedzę i umiejętności

Piotr
Specjalista ds. Sprzedaży

Do moich pasji należą budownictwo szkieletowe oraz strzelectwo i lotnictwo.

W firmie Ekoinbud zajmuję się obsługą klientów indywidualnych. W mojej pracy najważniejszy jest swobodny kontakt z klientami i związane z nim umiejętności miękkie. Odpowiadam za obsługę klienta od pierwszego kontaktu do oddanie kluczy do gotowego domu. Większość mojej pracy sku-pia się jednak na pozyskaniu klienta i zawarciu umowy na budowę domu. Niezbędne do tej pracy jest płynne czytanie projektów, obsługa programu AutoCad i umiejętność wyceny budynku w pro-gramach wewnętrznych oraz w programie Norma.

W mojej pracy cenię sobie empatię i pozytywne nastawienie na cel.

Dołącz do mojego obszaru działania w firmie Ekoinbud jeśli:

 • Znasz

  - branżę budowlaną a w szczególności budownictwo drewniane

 • Umiesz

  – obsługiwać programy takie jak AutoCad, Norma, pakiet MS Office

 • Lubisz

  – kontakt z ludźmi

Tomasz
Główny Technolog

Z drewnem za pan brat, od dziada pradziada, po godzinach rower górski to mój żywioł, sezonowo dwa kółka zamieniam na deskę – snowboard lub wakeboard.

W firmie Ekoinbud pełnię rolę Głównego Technologa. Zajmuję się rozwojem oraz opieką nad technologią prefabrykacji budynków energooszczędnych. Jestem odpowiedzialny za prawidłową implementację rozwiązań w projektowaniu, produkcji, a finalnie w realizacji inwestycji. Jednocześnie, czuwam nad przygotowaniem do montażu bryły budynku oraz prowadzę nadzór techniczny fazy składania. Dodatkowo, pracuję na bieżąco nad szukaniem nowych, lepszych i szybszych rozwiązań technologicznych, pozwalających skuteczniej prowadzić prace w każdym obszarze realizacji budynków prefabrykowanych. W codziennej pracy, wykorzystuje programy takie jak GstarCAD, Sketchup, Insul, Ubakus...

W mojej pracy cenię sobie możliwość kontaktu z nowymi technologiami w zakresie budownictwa drewnianego, satysfakcję płynącą z wdrażania i obserwowania w praktyce, innowacyjnych rozwią-zań związanych z branżą w której działa firma.

Dołącz do mojego obszaru działania w firmie Ekoinbud jeśli:

 • - Znasz

  - programy, które wykorzystuję

 • - Umiesz

  – kreatywnie myśleć, optymalizować pracę, przede wszystkim reszty organizacji, ale również swoją, patrzeć nieszablonowo na obowiązujące rozwiązania z zamiarem ich poprawy lub całkowitej zmiany

 • - Lubisz

  – drewno oczywiście!, rozwiązywać problemy techniczne, widzieć swoją pracę w praktyce a nie tylko w teorii