Zbuduj swoją przyszłość zawodową z nami!

Jeśli otworzyłeś zakładkę Kariera na naszej stronie najprawdopodobniej oznacza, że szukasz pracy. Dobrze trafiłeś, bo zależy nam na Kandydatach, którzy chcą pracować właśnie w branży budownictwa prefabrykowanego drewnianego, którzy są zainteresowani pracą w sta-bilnej i odpowiadającej na potrzeby rynku firmie.

Nasz zespół

Jesteśmy grupą ludzi z pasją, których połączyło współdziałanie w realizacji planów i marzeń naszych klientów. Każdy z nas ma jasno określone zadania i wnosi swój wkład na różnych etapach realizacji inwestycji. Ważna jest dla nas różnorodność, dzięki niej wiele się od siebie uczymy. Poszukujemy w ludziach różnych osobowości i kompetencji, które będą mogli wy-korzystać pracując w naszych działach sprzedażowych, projektowych, produkcyjnych czy realizacyjnych, a także w działach administracyjnych wspierających proces inwestycyjny. Doceniamy umiejętności i wiedzę doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach, ale dostrzegamy też potencjał osób dopiero rozpoczynających karierę zawodową, otwartych na wiedzę i nowe doświadczenia w nowoczesnym, przyjaznym środowisku. Zapewniamy wszystkim nowym Pracownikom program wdrożenia przyspieszający adaptację w nowym miejscu pracy oraz grono współpracowników chętnych do dzielenia się wiedzą.

Proces rekrutacji w Grupie EKOINBUD

Zapewne interesuje Cię to jak wygląda w naszej firmie proces rekrutacji? Oto jego przebieg krok po kroku:

 1. Przesłanie aplikacji
  Sprawdź nasze aktualne oferty pracy, wybierz interesujące Cię stanowisko i wyślij nam swoje CV. Uwaga: Możesz nawiązać z nami kontakt nawet, gdy nie ma otwartego procesu rekrutacji.
 2. Analiza przesłanych aplikacji
  Przeanalizujemy przesłane przez Ciebie zgłoszenie. Jeżeli Twoje kompetencje spełniają wyma-gania stanowiska, na które aplikujesz, zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu rekrutacji.
 3. Rozmowa telefoniczna
  Podczas rozmowy telefonicznej chcemy trochę lepiej Cię poznać. Możemy zadać Ci kilka pytań ogólnych dotyczących Twojego doświadczenia zawodowego oraz Twoich oczekiwań związanych ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Taka rozmowa może potrwać ok. 30 minut.
 4. Rozmowa rekrutacyjna
  Podczas tego etapu spotkasz się zdalnie lub osobiście z pracownikiem naszego działu HR, który zapyta Cię o Twoje doświadczenie i kompetencje zbieżne z zadaniami na stanowisku. Poprosi Cię o wzięcie udziału w symulacjach sytuacji zawodowych, byś mógł nam dać próbkę swoich umiejętności. Niektóre stanowiska wymagają też na tym etapie dodatkowego zadania merytorycz-nego. Ta rozmowa to także dobry czas, byś mógł/-a zadać pytania, które są dla Ciebie ważne. Podczas spotkania nasz pracownik HR poinformuje Cię, kiedy możesz spodziewać się informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji.
 5. Informacja zwrotna
  Na każdym etapie rekrutacji będziemy informować Cię o dalszych krokach, tak byś wiedział/-a jaki jest status Twojej kandydatury. Jeśli pozytywnie przeszedłeś etap badania kompetencji miękkich i merytorycznych otrzymasz informację o przejściu do ostatniego etapu rekrutacji, którym jest spo-tkanie z kierownikiem działu – Twoim bezpośrednim przełożonym.
 6. Spotkanie z kierownikiem działu
  Spotkanie to służy wzajemnemu poznaniu stron i doprecyzowaniu warunków zatrudnienia. Ta bezpośrednia rozmowa jest momentem decydującym o złożeniu oferty pracy naszemu Kandydatowi.
Zostań częścią naszego zespołu

Poszukujemy osób, które pragną rozwijać swoje talenty w firmie produkującej ekologiczne i energooszczędne budynki prefabrykowane. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą. Postaw na rozwój z ECOLOGIQ.